jvnatur.sk

krása a zdravie z prírody
  • Košík: 0 Položiek

Neutrálne kozm. základy

Kozmetické základy Nobilis Tilia neobsahujú jedny z hlavných účinných súčastí všetkých ostatných výrobkov, a to éterické oleje. Hlavné dôvody sú dva. Mnoho užívateľov kozmetiky Nobilis Tilia má záujem dotvárať si arómu alebo cielený účinok podľa svojich vlastných predstáv. V profesionálnej oblasti je to individuálna potreba klienta, v domácej starostlivosti chuť k dotvoreniu vlastného osobitého krému, gélu, hydrofilného alebo masážneho oleja.

Druhým dôvodom je bioaktivita éterických olejov. Tá môže spôsobovať, rovnako ako mnohé iné prírodné produkty, pre niektorých užívateľov horšiu znášanlivosť. Príčinou môže byť prekonané ochorenie, zvýšená kožná citlivosť alebo alergia na prírodné produkty. V týchto prípadoch začíname s prírodnou kozmetikou veľmi opatrne a riešením môžu byť práve kozmetické základy Nobilis Tilia. Slúžia potom ako prípravky na bežné ošetrovanie a pestovanie pokožky celého tela.

Pozornosť v súbore kozmetických základov si zaslúži Báza Karité. Jedná sa o čistý rastlinný tuk, ktorým možno ošetrovať stvrdnutú pokožku lakťov, chodidiel a kolien, pokožku rúk po práci na záhrade, chodidlá po namáhavých pochodoch alebo športovaní. Poslúži dobre na ošetrenie pokožky kojencov, tehotných žien a ako ochrana kože po kúpaní v slanej morskej vode. Veľmi dobre sa uplatní pri výrobe mastí. Báza Karité je hypoalergickým výrobkom.

Left Sideblock

Poskytované zľavy

Zľavy podľa hodnoty objednávky bez poštovného.

Poskytované zľavy
Right Sideblock

Pridajte sa k nám

Buďte prvý, kto sa dozvie o našich novinkách a akciách.

Sidebox